360 CAMERA ACCESSORY
CLARION CAMERA 360 for CLARION Car Multimedia Systems
Description
| Technical Specifications |
|
| Resolution | HD 1080p |
| Mounting Type | Front – Rear – Right – Left |
| Dimensions | 30 x 30 mm |
| Field oF View | 360° |
| Volts | DC 12V |
| Water Resistance | IP67 |
| Features | Parking assistance Blind Spot View |
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|
