GL-500 (CB101PRO-232) 10.1″ HEADREST MONITOR
CLARION 10.1in HEADREST MONITOR
- 10.1 inches HD IPS screen
- 2GB RAM + 32GB Internal memory
- HDMI input/ output
- FM Modulator / BT / WiFi / USB / SD Card Slot
- Clarion OS
EAN: 5210342001817
SKU:
GL-500_CB101PRO-232
Category: HEADRESTS
Tags: CAR HEADREST, CLARION HEADREST
Description
| Technical Specifications |
|
| Screen size | 10.1in |
| Screen Type | HD IPS panel |
| Screen Resolution | 1280 x 720 pixels |
| CPU | RK3566 |
| RAM | 2GB |
| Internal Storage Memory | 32GB |
| Inputs/Outputs | HDMI input/output |
| Operating System | Clarion OS (Android based) |
| Features |
|
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|
