MD-101 (MD101) PORTABLE SMARTPHONE LINK
Car Dashboard Smartphone Link, iPhone – Android phone connection – 10.26”
SKU:
MD101
Categories: PORTABLE, Χωρίς Κατηγορία
Description
| Technical Specifications |
|
| Screen |
|
| Camera | No |
| SD Card Slot | Yes (Up to 128Gb) |
| Support phone interconnection | Yes / Smartphone Link, iPhone – Android phone connection |
| Loop Recording | Yes |
| Bluetooth | BT 5.0 |
| Audio Streaming |
|
| Connections |
|
| Cables | 1.5m Car lighter power adapter cable for permanent fixture |
| Working Temperature | -30°C up to +80°C |
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|
