GL-500 (CB1418PRO-464) 14″ HEADREST MONITOR
CLARION 14in HEADREST MONITOR
- 14 inches FHD IPS screen
- 4GB RAM + 64GB Internal memory
- HDMI input/ output
- FM Modulator / BT / WiFi / USB / SD Card Slot
- Clarion OS
Description
| Technical Specifications |
|
| Screen size | 14in |
| Screen Type | Full HD IPS panel |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| CPU | RK3566 |
| RAM | 4GB |
| Internal Storage Memory | 64GB |
| Inputs/Outputs | HDMI input/output |
| Operating System | Clarion OS (Android based) |
| Features |
|
Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|
